خانه

Shenzhen RIYUEGUANGHUA Technology Co., Limited

نمایه شرکت

شنژن RIYUEGUANGHUA Technology Co.، Limited یک تولید کننده حرفه ای نور LED است که در تحقیق، طراحی، تولید و صادرات LED صنعتی و روشنایی در فضای باز تخصصی است. شرکت ما دارای تکنسین های حرفه ای با کیفیت بالا و تجهیزات پیشرفته تولید مدرن است. ما تلاش می کنیم تا هر قطعه ای از LED Flood Light، چراغ بالا خلیج، LED Street Light، نور لوله Tube، LED Light Line را ایجاد کنیم. محصولات ما CE، گواهی RoHS صادر شده است. تمام محصولات تحقیق و توسعه توسط RIYUEGUANGHUA به سطح پیشرفته در بازار بین المللی رسیده است. بسیاری از مشتریان ما به دنبال کارخانه های سبک هستند، بنابراین ما همچنین به دنبال بخش های نور منجر می شویم.

از همان ابتدا، RIYUEGUANGHUA کیفیت و حرفه را به عنوان استانداردهای خدمات خود می گیرد. اصل مدیریت این است که به طور مداوم تلاش می کنند؛ به طور مداوم پیگیری و به طور بی وقفه ایجاد کنید. مشتریان با محصولات با کیفیت بالا، با مجموعه ای کامل از خدمات پس از ارائه، با قیمت های بسیار رقابتی در مقایسه با رقبا، به طوری که برای رضایت از مشتریان مختلف را تامین کند؛ برتری و پشتیبانی مشتریان. در عین حال، شرکت یکی از کارخانجات نصب شده / ODM در لامپهای رهبری است.

RIYUEGUANGHUA اشغال مساحت 1500 متر مربع است. ما با تولید کننده های نورپردازی نور، شرکت های مهندسی روشنایی، روشنایی وارد کننده ها و خرده فروشان در ایالات متحده آمریکا، مکزیک، آرژانتین، اندونزیایی، فیجی، ونزوئلا، پاناما، آفریقای جنوبی، موریس، اسپانیا، دانمارک و غیره کار می کنیم. ، پروژه های نورپردازی صنعتی، پروژه های نورپردازی بندر، پروژه های روشنایی کارخانه در مکزیک، آفریقای جنوبی، و استرالیا، و غیره.

مشتریان ما با توجه به محصولات با کیفیت خوب ما و خدمات پس از فروش سریع توسعه می یابد و ما با مشتریانمان توسعه می یابیم. بعضی از مشتریان از سال 2010 شروع به مسواک زدن با ما کرده اند و در نهایت مشارکت میان ما از همکاری های تجاری فراتر رفته است و حتی به دوستان خوبی تبدیل شده ایم. ما بر این باوریم که صداقت بهترین سیاست است. ما اصرار داریم که ما باید به مشتریان و خودمان صادق باشیم و آن را در کار، تولید و زندگی قرار دهیم. هدف ما این است که یک تولید کننده محترم رهبری چراغ و همچنین افراد محترم در صنعت روشنایی LED باشد و RIYUEGUANGHUA سازنده و شریک قابل اعتماد در روشنایی تجاری، روشنایی صنعتی و روشنایی در فضای باز باشد.

درآمد سالانه شرکت ما سال گذشته حدود 2،000،000 -3،000،000 دلار بود. RIYUEGUANGHUA با تکیه بر مزایای اتحادیه استراتژیک شرکت، RIYUEGUANGHUA به یک شرکت معتبر مدرن مدرن مدرن مبدل شده است که با به اشتراک گذاری، تقسیم و همکاری منابع، مزایای عملکردی متداول و با کارایی بالا عمل می کند.

به آینده نگاه کنید، ما هیچ تلاشی برای خدمت به مشتریان نخواهیم داشت. ما فرصت شگفتی صنعت LED را درک می کنیم و حتی پیشرفت های بیشتری را برای پرداختن به جامعه ایجاد خواهیم کرد. در همین حال، توسعه شرکت را ارتقاء بخشید. از مشتریان گرامی در سراسر جهان با ما تماس بگیرید برای کسب و کار.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

2013، Shenzhen RIYUEGUANGHUA Technology Co.، Limited تاسیس شد

2015، ما 2 خط مونتاژ برای چراغ های رهبری معرفی کردیم. ما هم ادغام کره، کنتور نشت کنونی و ... را معرفی کردیم

2017 ما چراغ های LED را در سراسر جهان، مکزیک، آفریقای جنوبی، شیلی، امریکا، لهستان، آلمان، انگلستان، ویتنام، فرانسه، آرژانتین و غیره صادر کرده ایم. تعداد مشتریان و فروش ها به تدریج افزایش می یابد.

2018، خط تولید ما اساسا شامل تمام روشنایی های مهندسی، نور خورشیدی خیابان نور، چراغ خیابان نور، چراغ سقوط نور، چراغ بالا خلیج نور، چراغ لوله چراغ، نور سه بعدی نور، و غیره.

Shenzhen RIYUEGUANGHUA Technology Co., Limited Shenzhen RIYUEGUANGHUA Technology Co., Limited Shenzhen RIYUEGUANGHUA Technology Co., Limited Shenzhen RIYUEGUANGHUA Technology Co., Limited
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

شرکت تجاری

مارک های : تکنولوژی RYGH

تعداد کارمندان : 15~30

فروش سالانه : 2000000-5000000

سال تاسیس : 2013

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Shenzhen RIYUEGUANGHUA Technology Co., Limited گواهینامه ها چین Shenzhen RIYUEGUANGHUA Technology Co., Limited گواهینامه ها چین Shenzhen RIYUEGUANGHUA Technology Co., Limited گواهینامه ها